• butik +48 668 066 006 | pracownia +48 668 066 003

  • kontakt@creownia.pl


Urywki z corocznego wielkiego wydarzenia modowego w Pile - ZOOMY FASHION - gdzie swoje kolekcje prezentują projektanci z całej Polski. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć CreOWni :)


Ach!!! co to był za wieczór!! Czujemy się bardzo docenieni i zaszczyceni jako firma uzyskując z rąk pana Starosty tytuł LIDERA SUKCESU 2016 roku. Dziękujemy jeszcze raz za dostrzeżenie naszej skromnej działalności. Przy okazji chciałabym podziękować Klientom za zaufanie oraz współpracownicom za zaangażowanie i serce jakie wkładacie w CreOWnię. Gdyby nie Wy nie byłoby CreOWni.......szyjemy dalej !!!!....


Witamy na nowej stronie internetowej! Znajdziecie na niej wszystko co jest przez nas CreOWane. Dodatkowo możecie teraz kupić naszą odzież korzystając ze e-sklepu. Sukcesywnie będziemy uzuepłniać naszą ofertę w e-sklepie. Zapraszamy również do kontaktu z nami. Specjalny formularz jest dostępny w zakładce Kontakt. 

CreOwnia

Jesteśmy grupą kobiet, które cenią prawdziwe rzemiosło.CreOwanie, tworzenie, projektowanie to nasza pasja. Kochamy proste, nienachalne rozwiązania...modele ponadczasowe - wygodne, a zarazem kobiece. Tworzymy formy, w których każda kobieta wyraża siebie i jest świadoma tego, jak dobrze w nich wygląda. Szyjemy na kobiety, nie wieszaki! Ubierz się w CreOwnię i poczuj jej wyjątkowość.