• butik +48 668 066 006 | pracownia +48 668 066 003

  • kontakt@creownia.pl

Współpracujemy ze sklepami, butikami w zakresie całych kolekcji jak i wybranych produktów. Wieszak CreOwni w Twoim sklepie, butiku, klubokawiarni... Skomponujesz lub skomponujemy dla Ciebie wieszak pokazowy z naszą kolekcją. Wieszak pozwoli Ci ocenić, z jakim zainteresowaniem podejdą do niego Twoi klienci Co zyskujesz: - możliwość domawiania rzeczy( na tzw. specjalne zamówienie dla klientów) nawet w minimalnych ilościach 1-2 szt. - towar autorski, odzież handmade - oryginalną, unikatową. W celu współpracy skontaktuj się z nami.

Przyjmujemy również zlecenia na projektowanie odzieży branżowej. Szyjemy dla salonów kosmetycznych, fryjerskich...kawiarni, pubów, sklepów... grup tanecznych. Tworzymy unikatowe linie, które zaznaczą wizerunek Twojej marki i ujednolicą zespół pod względem ubioru. Twoja firma w oczach Klientów będzie wyglądać bardzej profesjonalnie. Wspónie z Tobą ustalimy jak ma wyglądać każdy szczegół, model, kolorystyka-spójna z Twoją marką.
 

CreOwnia

Jesteśmy grupą kobiet, które cenią prawdziwe rzemiosło.CreOwanie, tworzenie, projektowanie to nasza pasja. Kochamy proste, nienachalne rozwiązania...modele ponadczasowe - wygodne, a zarazem kobiece. Tworzymy formy, w których każda kobieta wyraża siebie i jest świadoma tego, jak dobrze w nich wygląda. Szyjemy na kobiety, nie wieszaki! Ubierz się w CreOwnię i poczuj jej wyjątkowość.